مهلت ارسال آثار به پانزدهمین جشنواره بین‌المللی پژوهش و نوآوری در مدیریت شهری و دهمین جشنواره پژوهش و آموزش در مدیریت شهری و روستائی تمدید شد
07 آبان 1402
مهلت ارسال آثار به پانزدهمین جشنواره بین‌المللی پژوهش و نوآوری در مدیریت شهری و دهمین جشنواره پژوهش و آموزش در مدیریت شهری و روستائی تمدید شد

به گزارش روابط عمومی مرکز مطالعات و برنامه ریزی شهر تهران، مشاور شهردار تهران و رییس مرکز مطالعات و برنامه ریزی شهر تهران با اشاره به برگزاری "پانزدهمین جشنواره پژوهش و نوآوری در مدیریت شهری" در تاریخ 29 آذر ماه همزمان با "دهمین جشنواره پژوهش و آموزش در مدیریت شهری و روستایی" از تمدید مهلت ارسال آثار تا تاریخ 20 آبان ماه 1402 خبر داد.

عطاءالله رفیعی آتانی، رییس مرکز مطالعات و برنامه ریزی شهر تهران افزود: پیش از این آخرین مهلت ارسال آثار، 30 مهر ماه 1402 تعیین شده بود که بنا به درخواست پژوهشگران، اندیشمندان و صاحبان اثر در حوزه مدیریت شهری و روستایی کشور مهلت ارسال آثار تا 20 آبان ماه 1402 تمدید شد.

رفیعی آتانی در ادامه افزود؛ با هدف ترویج فرهنگ پژوهش، توسعه گفتمان علمی، تبادل اندیشه‌ها، اشتراک دانش و انتقال تجارب موفق حوزه مدیریت شهری و روستایی، "پانزدهمین جشنواره پژوهش و نوآوری در مدیریت شهری" همزمان با "دهمین جشنواره پژوهش و آموزش در مدیریت شهری و روستایی"  در آذر ماه سال جاری برگزار می‌شود.

 رئیس شورای سیاست گذاری جشنواره گفت: این دوره از جشنواره با رویکرد عدالت شهری و روستایی برنامه ریزی شده است ودارای 15  محور تخصصی است.

 رفیعی آتانی از کلیه صاحبان علم، تجربه و دانش در عرصه مدیریت شهری و روستایی کشور دعوت کرد تا نسبت به ارسال آثار خود به این جشنواره در پنج قالب؛ کتاب، مقاله، پایان نامه، طرح پژوهشی و ایده خلاقانه از طریق نشانی اینترنتی  tufiran.com تا 1402/08/20 اقدام نمایند.

 وی اضافه کرد: آثار برتر، برگزیده و شایسته تقدیر در هر یک از قالب ‌های پنج‌گانه، از سوی هیات داوران، انتخاب و مورد تقدیر و تجلیل قرار خواهند گرفت.